Obklad krbu - krbové římsy

Obložení krbů, krbové římsy

Obložení krbu přírodním kamenem má mnoho výhod – dlouhá životnost, žáruvzdornost, mrazuvzdornost, velice dobře akumuluje teplo, snadná údržba, atraktivní vzhled, výběr z mnoha barev a struktur, použitelnost jak v interiéru, tak v exteriéru, atd. Vyrábíme obklad krbu a krbové římsy ze žuly, mramoru, pískovce, travertinu, vápence, atd., na zakázku od zaměření přes samotnou výrobu až po kompletní montáž. Zajišťujeme dodávku a montážObklad krbu-krbové římsy obkladu krbu          i z umělého kamene.

Realizace zakázky

Po zaměření a zvolení materiálu vám zpracujeme cenovou nabídku. Výroba kamenného obkladu a krbové římsy probíhá přibližně dva až tři týdny podle typu zvoleného materiálu.      Po dokončení výroby k vám výrobky dopravíme a namontujeme.

Montáž kamenného obkladu

Pro montáž kamenného obkladu se používají speciální lepidla. Výběr lepidla záleží na druhu materiálu, použití v interiéru nebo v exteriéru. Kamenný obklad je na závěr ošetřen impregnačním nátěrem pro ochranu, zvýraznění barvy a kresby kamene.

Cena obkladu krbu a krbové římsy

Cena obkladu krbu a krbové římsy se odvíjí od druhu vybraného materiálu, jeho síly, způsobu opracování, montáže a dopravy. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu, zpracováváme před přijetím zakázky individuální cenovou kalkulaci na základě výkresové dokumentace zákazníka nebo našeho zaměření a grafického návrhu.

Kontakty

Charlie's, s.r.o.
Rychnovská 455
Hodkovice nad Mohelkou
463 42

 

IČ: 25003984
DIČ: CZ25003984

 

mob: +420 603 227 446

 

Provozní doba:

PO - PÁ  8:00 - 16:00

Doporučujeme návštěvu

u nás domluvit předem

telefonicky nebo emailem.

Návštěvu je možno

domluvit i mimo

uvedenou provozní dobu.

 

web:
www.kamenictvicharlies.cz 

e-mail:
obchod@charlies-cz.com

Facebook

^