Kuchyňské pracovní desky

Kuchyňská pracovní deska a obklad z kamene

Vyrábíme kuchyňské desky z přírodního kamene žuly, mramoru i umělého kamene na zakázku od zaměření přes samotnou výrobu až po kompletní montáž. Nejvhodnějším materiálem, vzhledem ke svým vlastnostem, je žula. Předností žulových kuchyňských desek je:

-        dlouhá životnost                                                                                                          Kuchyňská pracovní deska
-        snadná údržba
-        odolnost proti poškození, vysokým teplotám, chemikáliím běžně používaným v kuchyni
-        hygienická nezávadnost
-        atraktivní vzhled
-        široká nabídka barev, atd.

Ke kuchyňské desce dále vyrábíme soklík nebo obklad stěny, barový pult. Provádíme výřezy otvorů pro varnou desku, dřez, baterii, frézujeme odkapové plochy, opracováváme pohledové hrany, atd.

Realizace zakázky

Po zaměření a zvolení materiálu vám zpracujeme cenovou nabídku. Výroba kuchyňské pracovní desky probíhá přibližně dva až tři týdny podle typu zvoleného materiálu. Po dokončení výroby desku k vám dopravíme a namontujeme.

Velikost a síla kuchyňské desky

Maximální velikost desky se většinou pohybuje v rozmezí od 250 do 280 cm, může být i větší, ale záleží na vybraném materiálu, přístupnosti místa kde bude deska montována a dalších podmínkách. Nejčastěji vyrábíme kuchyňské desky síly 3 cm. Na přání zákazníka lze vyrobit pracovní desku o síle 2 nebo 4 cm.

Uchycení dřezu

Dřez lze vsadit z vrchu nebo uchytit zespodu pracovní desky. Otvor pro  spodní dřez je vyleštěný a přesně kopíruje jeho tvar.

Opracování pohledové hrany

Pohledové hrany leštíme. Mohou být také opatřeny čelním přílepem, který je lepen tak, aby byl co nejméně viditelný a tvořil dojem masivu.

Povrch kamene

-        leštěný povrch (nejčastěji používaný)
-        broušený povrch (matný)
-        satinato
-        leather
-        antik (v současné době velmi oblíben pro kuchyňské desky, povrch plastický, hladký, příjemný na dotek)

Péče a údržba

Kámen jako přírodní materiál je pórovitý, může vsakovat vodu a jiné tekutiny. Pro zvýšení odolnosti proti vsakování ošetřujeme kuchyňské desky impregnačním nátěrem, který je vhodný pro styk s potravinami, zvýrazňuje barvu a kresbu kamene a zajišťuje snadnou údržbu povrchu. Obnova impregnace je doporučována po 2-5 letech podle míry používání povrchu a druhu kamene. Kamennou kuchyňskou desku stačí omývat vodou s příměsí běžného saponátu pomocí houbičky nebo hadru.

Cena kuchyňské desky

Cena kuchyňské desky se odvíjí od její velikosti, druhu vybraného materiálu a jeho síly, způsobu opracování pohledových hran, výřezů otvorů pro varnou desku, dřez, baterii, přístupnosti místa pro montáž, samotné montáže a dopravy. Vzhledem k tomu že se jedná o zakázkovou výrobu zpracováváme před přijetím zakázky individuální cenovou kalkulaci na základě výkresové dokumentace zákazníka nebo našeho zaměření.

          

Kontakty

Charlie's, s.r.o.
Rychnovská 455
Hodkovice nad Mohelkou
463 42

 

IČ: 25003984
DIČ: CZ25003984

 

mob: +420 603 227 446

 

Provozní doba:

PO - PÁ  8:00 - 16:00

Doporučujeme návštěvu

u nás domluvit předem

telefonicky nebo emailem.

Návštěvu je možno

domluvit i mimo

uvedenou provozní dobu.

 

web:
www.kamenictvicharlies.cz 

e-mail:
obchod@charlies-cz.com

Facebook

^